گروه کدزن

به کلام ساده بخواهیم بگوییم، کدزن یک گروه طراحی کسب و کار اینترنتی است. ما به شرکت ها کمک می کنیم که خدماتی شگفت انگیز و مبتنی بر اینترنت و شبکه های اجتماعی(چیزهایی مثل کسب و کارهای اینترنتی، سایت ها، فروشگاه های اینترنتی، صفحات تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و خدمات مبتنی بر اینترنت) را طراحی کنند.

اما تعریف بالا به سختی تمام کاری که ما اینجا انجام می دهیم را توضیح می‌دهد. ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمی کنیم، ما می خواهیم که با کار خوب و کامل، پاسخگویی به مشتریان و تحویل به موقع پروژه ها، مشتریان خود را خوشحال کنیم.

کار ما با طراحی تمام نمی شود. ما تمام سازمان را متحول می کنیم. به کمک آموزش هایمان به شرکت ها کمک می کنیم که علاوه بر اینکه بهتر کار می کنند، بهتر درآمدزایی کنند. ما به دنبال این هستیم که کسب و کار شما را به مرحله جدیدی وارد کنیم و محصول شما را از یک محصول معمولی به چیزی درآمدزا و میلیونی تبدیل کنیم. کار کردن با کدزن علاوه بر اینکه پروژه شما را جلو می برد، باعث می شود که تمام مجموعه شما پیشرفت کرده و در نهایت فروش شما در یک بازه ۳ الی ۶ ماهه بطرز معجزه آسایی افزایش یابد.

برترین ویژگی های ما

شما می توانید با خیال آسوده به ما تکیه کنید و با اطمینان خاطر بیشتری به کسب و کار آنلاین خود وقت بذارید و برای رشد کسب و کار خود اصولی قدم بردارید . . .

مشاوره سئو

کارشناسان زیر دست ما می تواند مشاوره های کاملا تخصصی و رایگان را به شما ارائه دهند، بی شک از ارتباط با تیم ما لذت خواهید برد!

بازاریابی محتوا

تیم ما می تواند با تولید محتوای ناب و سیاست گذاری شده شما را به اهداف بالا برساند و باعث رونق کسب و کار آنلاین شما شود، با ما در اوج خواهید بود!

آنالیز کلمات کلیدی

کسب و کار شما با کلمات مختلفی می تواند در موتورهای جستجوگر مانور دهد، ما کلمات مختلفی برای کسب و کار شما را آنالیز و بررسی خواهیم کرد.
1200+
مشتری راضی
20+
قدمت شرکت ما
23+
پروژه های در دست اجرا
156+
پروژه های انجام شده

موفقیت ما نتیجه کار گروهی است و بر اساس تخصص فنی و سبک خلاقانه ما ارائه می دهد که یک راه حل کامل برای مشتریان ما است.

همکاران ما
تاریخچه کدزن

نگاه کوتاهی خواهیم داشت به تاریخچه ما که می توانید آشنایی مختصری از گروه کدزن داشته باشید.

1378

تاریخچه مختصر
ما چند دوست جمع شدیم و یک تیم تشکیل دادیم و بعد از موفقیت های زیادی، این گروه در نهایت به موفقیت رسید.

1384

تشکل دفتر گروه
بالاخره با تلاش فراوان توانستیم اولین دفتر تجاری خود را درکوالالامپور مالزی افتتاح کنیم!

1386

تشکیل تیم فنی
تونستیم افراد متخصص و زبر دست را به تیم خودمون و مجموعه خودمون اضافه کنیم تا قدرت رقابت با سایر شرکت ها را داشته باشیم.

1392

افزایش تعداد مشتریان راضی
تیم ما توانست با انجام موفق پروژه های بزرگ هر روز مشتریان خود را افزایش دهد و موفقیت های بسیاری را کسب کند.

1397

گسترش و جوایز
تیم ما توانسته است در طی چند سال گذشته مدل های افتخار بسیاری را از سازمان های متعددی دریافت کند و افتخارات زیادی را کسب کرد.
مشتریان کدزن می گویند

رضایت مشتریان ارزشمندترین دارایی ما می‌باشد . . .

شما هم اگر از خدمات گروه کدزن راضی هستید نظر خود را از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید. در اینجا می‌توانید نظر برخی از مشتریان ما رو مشاهده کنید: